Dynamo doplatilo na nepovedený začátek. V úvodu druhé třetiny prohrávalo 0:3, v 46. minutě dostalo čtvrtý gól. Jaškin, nejlepší Čech v kanadském bodování soutěže, se nejprve podílel asistencí na snížení na 2:4, minutu před koncem pak po bekhendovém blafáku uzavřel skóre.
Andrej Nestrašil odehrál nejvydařenější zápas v této sezoně KHL. Magnitogorsku pomohl dvěma asistencemi k domácí výhře 5:2 nad Čeljabinskem a poprvé v ročníku si připsal v utkání více než jeden bod.
Nestrašil přihrál v přesilových hrách na první a druhý gól Metallurgu, který zvítězil počtvrté za sebou. Reprezentační útočník navázal na vydařený turnaj Karjala, kde byl s třemi body ze tří zápasů nejproduktivnějším českým hráčem. Za Magnitogorsk začal nastupovat až v říjnu, do té doby hrál za Třinec.
03:37 Paré (Martynov, Prince)
18:58 Pulkkinen (Spooner, Kovyršin)
32:10 Dostanko (Děmkov, A. Kosticyn)
38:17 Dostanko (Prince, Dostanko)
54:46 Děmkov (A. Kosticyn, Kovyršin)
65:00 Kogaljov
24:07 Verjajev (D. Iljin, Bočarov)
33:05 Belevič (Orlov, Urakov)
35:57 Aljajev (Barancev, Varnakov)
41:07 Šenfeld (Barancev, Varnakov)
58:01 Šenfeld (Aljajev)
Enroth (M. Karnauchov) – Jerjomenko, Gotovec (A), Denisov, Dostanko, Znacharenko, Kryskin, Ďukov – Martynov, Paré, Prince – Děmkov (C), A. Kosticyn, Kovyršin – Pulkkinen, Spooner (A), Pavlovič – Kogaljov, Dadonov, Kitarov – Pavlenko.
Tichomirov (Lindbäck) – Orlov, Barancev (C), Zborovskij, Ch. Genoway, Aljajev, Minejev, Meljakov – Žafjarov, Schroeder (A), Rattie – Varnakov (A), Q. Howden, Šenfeld – Verjajev, D. Iljin, Bočarov – Gončaruk, Belevič, Urakov.
Rozhodčí: Bondar, Lavrentěv – Golovljov, Savenkov
24:43 Fisenko (Lukojanov, Rukavišnikov)
41:56 Kara (V. Tichonov, Galijev)
58:06 Azevedo
Biljalov (Reideborn) – Jarullin, Wikstrand, Pedan, Chenkel, Rukavišnikov, Judin, Žuravljov – Azevedo (C), Cormier, K. Petrov – Galijev, A. Galimov, V. Tichonov – Frattin, Osnovin, Lukojanov (A) – E. Galimov, M. Gluchov (A), Fisenko – Kara.
Bobkov (Sudnicin) – Bondarev, Pokka, Martynov, Vojnov (A), Manuchov, Franson – Širokov, K. Semjonov, Andrighetto – Šumakov, Klinkhammer, Beck (A) – Dědunov, Stas (C), A. Potapov – I. Makarov, Pjanov, Košelev.
Rozhodčí: Romaško, Fraňo – Viljugin, Nikolajev
Počet diváků: 8 149
03:45 Pääjärvi (Lander)
58:48 Lander
Lazušin (Konovalov) – Nakládal, Kronwall (C), Savčenko, Čerepanov, M. Osipov, Rafikov, Misjul – Sannikov (A), Svitov (A), Iljenko – J. Averin, Lander, Pääjärvi – Kudrjavcev, S. Da Costa, Polunin – Kovalenko, Apalkov, Kraskovskij – Kajumov.
Krasikov (Säteri) – Loginov (C), Jokipakka, Ilja Morozov, K. Alexejev, Timašov, Chabarov, Jefremov, Piganovič – Puustinen, Ruohomaa, Michajlov – Milovzorov (A), Sajustov, Šarov – Česalin, V. Komarov, J. Peltola (A) – Romancev, Torčeňuk, Kazakov.
Rozhodčí: Ansons, Šenjov – Zacharenkov, Šišlo
Počet diváků: 6149
35:54 Ališauskas (Gegeris, Berzinš)
27:18 Kugryšev
62:05 Kugryšev (Burmistrov, Koledov)
Salák (An. Makarov) – Ališauskas, Bartulis, Berglund, Sotnieks, Balinskis, Marshall – M. Redlihs, Džerinš, McMillan – Ashton, Gegeris, Berzinš – Meija, Protapovič, Setdikov – Marenis, Batna, Lipsbergs – Gillies.
Metsola (Karejev) – Larsen, Koledov, S. Garejev, Arzamascev, Pašnin, Panin, A. Semjonov – Burmistrov, Omark, Hartikainen – Manninen, Chochrjakov, Sošnikov – V. Žarkov, Kugryšev, Kadějkin – Soloduchin, M. Majorov, Kartajev.
Rozhodčí: Bukin, Ravodin – Ivanov, Novikov
Počet diváků: 4564
10:47 J. Jakovlev (N. Kuljomin, A. Nestrašil)
26:19 Běreglazov (Mozjakin, A. Nestrašil)
26:37 Potěchin (Bujnickij)
43:51 Rasmussen (O'Dell, Potěchin)
50:18 Potěchin (Loktionov)
14:55 Virtanen (Kravcov, Calof)
56:10 Ščerbak
Košečkin (S. Galimov) – Běreglazov, Antipin (A), J. Birjukov, J. Jakovlev (A), Matuškin, Dronov, Minulin – Paršin, A. Nestrašil, Mozjakin (C) – Potěchin, O'Dell, Rasmussen – Bujnickij, Loktionov, N. Kuljomin – Dorofejev, Rožkov, Ljubimov – Korobkin.
Děmčenko (Fedotov) – Kalinin (C), Bailen, Virtanen, Isajev, Borodkin, Menšikov (A), Jasinskij, S. Těreščenko – Hyka, Sedlák (A), Ščerbak – Kravcov, Malychin, Calof – Avcin, Lisin, Karlin – Kosov, Šolochov, Koňkov.
Rozhodčí: Bělov, Rogačjov – Sivov, Šalagin
12:33 Marčenko (Vey, Kaprizov)
59:14 Al. Popov (Kalinin, Šalunov)
08:43 Juňkov (Chochlačov, Fjodorov)
10:45 Zubov (Nikoncev)
64:02 Zubov (Daugavinš)
L. Johansson (I. Sorokin) – Naumenkov, Nestěrov, Marčenko, Kiselevič, Dahlbeck, M. Robinson, A. Romanov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Okulov, Šalunov, Světlakov – Kalinin, Al. Popov, Sekáč – Tělegin, Slepyšev, P. Karnauchov.
J. Hudáček (Bespalov) – Viklund, Hersley, D. Višněvskij, Rylov, Kutějkin, D. Musin, Gončarov, Nikišin – Daugavinš, Nikoncev, Zubov – Chochlačov, R. Hanzl, Fjodorov – Stoljarov, A. Galimov, Juňkov – Kokarev, Arkalov, Kotljarevskij.
Rozhodčí: Beljajev, Morozov – Černyšjov, Šeljanin
46:56 A. Petersson (Indrašis, Ljamin)
48:55 Tarasov (Ogurcov, Šipačov)
58:55 Jaškin
02:06 Porjadin (R. Murphy)
22:18 Denis Kazionov (Šiksatdarov)
22:36 Chajrullin (Šiksatdarov, Šaripzjanov)
45:43 Rjasenskij
51:16 Bryncev (Chajrullin)
54:52 R. Murphy
Jerjomenko (52. Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, Mironov (A), Ogurcov, Bojkov, Volkov, J. Zajcev – Tarasov, Šipačov (C), Jaškin – A. Petersson, Polygalov, Indrašis – Mojsejev, Jefremov, V. Kuljomin (A) – Brjukvin, Igumnov, Alexejev.
Barulin (Šaryčenkov) – Pajgin, R. Murphy (A), Bryncev, Šaripzjanov, An. Sergejev (A), Rjasenskij, S. Zacharčuk (C) – White, Z. Mitchell, Porjadin – Šiksatdarov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Berglund, Enlund – Denis Kazionov, Šarifjanov, Černikov – Šafigullin.
19:04 Kapustin (J. Jakovlev, Provolněv)
46:30 Tangradi (Dietz, R. Starčenko)
62:57 Sagadejev
Podjapolskij (Chakimov) – Sizov, Provolněv, Kinrade, N. Chlystov, Chochlov, Chabarov, Kudako – Liška, Monachov (A), Jakimov (A) – Chipchura, Markovin, Morozov – Trubačjov (C), Kodola, Geraskin – J. Jakovlev, A. Alexejev, Kapustin – Kazakov.
Pasquale (Kudrjavcev) – Dietz (C), Ohtamaa, Metalnikov, Blacker, Šalapov, Makljukov, Orechov – Knight, R. Starčenko (A), Videll – Valk, Tangradi, Boyd (A) – Michajlis, Petuchov, Sagadejev – Paňukov, Šesťakov, Musorov – Asetov.
Rozhodčí: Fatejev, Judakov – Stroganov, Zacharov
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |