Frydrych vstřelil třetí gól v sezoně po padesáti minutách hry. Někdejší hráč Baníku Ostrava nebo Slavie napřáhl ze střední vzdálenosti a tečovaná střela skončila v síti bezmocného gólmana Sandomierského.
Svěřenci bývalého kouče Plzně Adriána Guľy utnuli třízápasovou sérii porážek a posunuli se na deváté místo tabulky. Górnik je jedenáctý.
Polsko
Výsledky 11. kola: Leczna - Gliwice 1:1, Nieciecza - Gdaňsk 0:2, Zabrze - Wisla Krakov 0:1 (gól Frydrych), Vratislav - Čenstochová 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Gdaňsk | 11 | 6 | 4 | 1 | 20:9 | 22 |
2. | Lech Poznaň | 10 | 6 | 3 | 1 | 22:6 | 21 |
3. | Čenstochová | 10 | 6 | 3 | 1 | 21:14 | 21 |
4. | Štětín | 10 | 5 | 4 | 1 | 16:8 | 19 |
5. | Vratislav | 11 | 4 | 5 | 2 | 15:14 | 17 |
6. | Bialystok | 10 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | 15 |
7. | Zaglebie Lubin | 9 | 5 | 0 | 4 | 11:13 | 15 |
8. | Gliwice | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:15 | 14 |
9. | Wisla Krakov | 11 | 4 | 2 | 5 | 14:16 | 14 |
10. | Cracovia Krakov | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:18 | 13 |
11. | Zabrze | 10 | 4 | 1 | 5 | 13:15 | 13 |
12. | Radom | 10 | 2 | 6 | 2 | 11:10 | 12 |
13. | Mielec | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:16 | 12 |
14. | Plock | 10 | 3 | 1 | 6 | 17:17 | 10 |
15. | Legia Varšava | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:12 | 9 |
16. | Nieciecza | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:15 | 7 |
17. | Warta Poznaň | 10 | 1 | 4 | 5 | 8:13 | 7 |
18. | Leczna | 11 | 1 | 3 | 7 | 9:27 | 6 |
Izrael
Fotbalisté Maccabi Haifa se vítězně naladili na čtvrteční utkání Evropské konferenční ligy proti pražské Slavii. V šestém kole izraelské nejvyšší soutěže potvrdili roli favorita a vyhráli 4:1 na hřišti posledního Hapoelu Jeruzalém, za který odehrál celý zápas český obránce Ondřej Bačo.
Třetí tým neúplné tabulky dal po dvou gólech v každém poločase. Dvakrát se trefil záložník Jaber, navíc přidal i asistenci. Maccabi nastoupilo v sestavě: Cohen - Menachem (79. Tawatha), Goldberg, Planič, Meir - Rodríguez, Chery, Jaber - Haziza (61. Lavi), Sahar (62. Donyoh), David (81. Mohamed).
Čtvrteční zápas Maccabi Haifa - Slavia Praha je na programu od 18:45.
Skotsko
Výsledky 9. kola: Glasgow Rangers - Hearts 1:1, Hibernian - Dundee United 0:3, Motherwell - Celtic Glasgow 0:2, Ross County - St. Mirren 2:3, St. Johnstone - Livingston 0:3, FC Dundee - Aberdeen 2:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Glasgow Rangers | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | 20 |
2. | Hearts | 9 | 5 | 4 | 0 | 15:6 | 19 |
3. | Dundee United | 9 | 5 | 2 | 2 | 8:5 | 17 |
4. | Celtic Glasgow | 9 | 5 | 1 | 3 | 21:6 | 16 |
5. | Hibernian | 9 | 4 | 3 | 2 | 14:11 | 15 |
6. | Motherwell | 9 | 4 | 2 | 3 | 11:11 | 14 |
7. | St. Mirren | 9 | 3 | 4 | 2 | 12:16 | 13 |
8. | St. Johnstone | 9 | 2 | 3 | 4 | 6:9 | 9 |
9. | Aberdeen | 9 | 2 | 2 | 5 | 10:13 | 8 |
10. | Livingston | 9 | 2 | 1 | 6 | 6:13 | 7 |
11. | FC Dundee | 9 | 1 | 3 | 5 | 7:17 | 6 |
12. | Ross County | 9 | 0 | 3 | 6 | 8:19 | 3 |
Nizozemsko
Výsledky 9. kola: Feyenoord Rotterdam - Waalwijk 2:2, Deventer - Almelo 4:2, Heerenveen - Ajax Amsterdam 0:2, PSV Eindhoven - Zwolle 3:1, Sittard - Leeuwarden 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterdam | 9 | 7 | 1 | 1 | 32:2 | 22 |
2. | PSV Eindhoven | 9 | 7 | 0 | 2 | 22:12 | 21 |
3. | Utrecht | 8 | 5 | 2 | 1 | 18:5 | 17 |
4. | Feyenoord Rotterdam | 8 | 5 | 1 | 2 | 22:11 | 16 |
5. | Tilburg | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:10 | 16 |
6. | Twente Enschede | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:10 | 14 |
7. | Heerenveen | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:14 | 13 |
8. | Arnhem | 8 | 4 | 1 | 3 | 8:15 | 13 |
9. | Leeuwarden | 9 | 4 | 0 | 5 | 16:22 | 12 |
10. | Nijmegen | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:15 | 11 |
11. | Almelo | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:14 | 10 |
12. | Deventer | 9 | 3 | 1 | 5 | 11:18 | 10 |
13. | Alkmaar | 7 | 3 | 0 | 4 | 14:12 | 9 |
14. | Sittard | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:16 | 8 |
15. | Waalwijk | 9 | 1 | 4 | 4 | 12:15 | 7 |
16. | Groningen | 8 | 1 | 3 | 4 | 7:14 | 6 |
17. | Sparta Rotterdam | 8 | 1 | 3 | 4 | 7:16 | 6 |
18. | Zwolle | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:17 | 1 |
Rakousko
Výsledky 11. kola: Altach - Salcburk 1:1, Austria Vídeň - Admira 2:2, Klagenfurt - Rapid Vídeň 1:1.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Salcburk | 11 | 10 | 1 | 0 | 27:6 | 31 |
2. | Štýrský Hradec | 10 | 6 | 2 | 2 | 26:13 | 20 |
3. | Klagenfurt | 11 | 3 | 5 | 3 | 17:18 | 14 |
4. | Admira | 11 | 3 | 4 | 4 | 15:15 | 13 |
5. | Ried | 10 | 3 | 4 | 3 | 14:22 | 13 |
6. | Hartberg | 10 | 3 | 3 | 4 | 18:17 | 12 |
7. | Rapid Vídeň | 11 | 3 | 3 | 5 | 16:16 | 12 |
8. | Austria Vídeň | 11 | 2 | 6 | 3 | 14:14 | 12 |
9. | Wolfsberg | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:19 | 12 |
10. | Linec | 10 | 2 | 4 | 4 | 10:14 | 10 |
11. | Altach | 11 | 2 | 4 | 5 | 8:16 | 10 |
12. | Tirol | 10 | 1 | 5 | 4 | 13:22 | 8 |
Slovensko
Výsledky 11. kola: Žilina - Dunajská Streda 0:2, Senica - Michalovce 1:1, Zlaté Moravce-Vráble - Sereď 2:2, Žiar nad Hronom - Ružomberok 2:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:8 | 23 |
2. | Trnava | 10 | 7 | 2 | 1 | 18:4 | 23 |
3. | Ružomberok | 11 | 4 | 6 | 1 | 16:10 | 18 |
4. | Dunajská Streda | 11 | 5 | 3 | 3 | 18:15 | 18 |
5. | Michalovce | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:13 | 17 |
6. | Trenčín | 11 | 3 | 5 | 3 | 17:14 | 14 |
7. | Žilina | 11 | 4 | 2 | 5 | 15:14 | 14 |
8. | Senica | 11 | 3 | 5 | 3 | 12:16 | 14 |
9. | Sereď | 11 | 3 | 3 | 5 | 10:14 | 12 |
10. | Liptovský Mikuláš | 11 | 3 | 1 | 7 | 16:26 | 10 |
11. | Zlaté Moravce-Vráble | 11 | 1 | 4 | 6 | 12:24 | 7 |
12. | Žiar nad Hronom | 11 | 1 | 3 | 7 | 10:25 | 6 |