Jakub Nakládal (vlevo) z Jaroslavle se raduje se spoluhráčem z gólu.
| foto: Profimedia.cz
Jaroslavl poté vedla ještě 5:4, ale zápas do prodloužení poslal v 54. minutě při přesilové hře Alexander Jevsejenkov. O vítězství hostů rozhodl po 41 sekundách nastavení Brandon Kozun a Lokomotiv si připsal první vítězství po dvou porážkách.
Venku uspěl i Novosibirsk, kterému k vítězství 1:0 v Togliatti přispěl český brankář Alexander Salák a díky 22 úspěšným zásahům si připsal první čisté konto v sezoně. Premiéru má za sebou také útočník Nikolaj Prochorkin, který dal poprvé v kariéře v jednom utkání čtyři góly a zařídil Petrohradu výhru 7:2 nad Vladivostokem.
Omsk - Čeljabinsk 1:2
Chanty-Mansijsk - Magnitogorsk 0:3
Jekatěrinburg - Barys Astana 2:4
Lada Togliatti - Novosibirsk 0:1
Čerepovec - Jaroslavl 5:6 v prodl. (za hosty Nakládal 1+0)
Dinamo Minsk - Kunlun Red Star 1:3
Dynamo Moskva - Spartak Moskva 4:5
Petrohrad - Vladivostok 7:2
Dinamo Riga - Chabarovsk 3:4
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
x-Kazaň |
51 |
28 |
2 |
6 |
15 |
143:110 |
94 |
2. |
Jekatěrinburg |
52 |
24 |
5 |
8 |
15 |
158:129 |
90 |
3. |
Magnitogorsk |
52 |
21 |
8 |
7 |
16 |
136:126 |
86 |
4. |
Nižněkamsk |
51 |
24 |
3 |
7 |
17 |
122:124 |
85 |
5. |
Čeljabinsk |
52 |
22 |
7 |
4 |
19 |
117:117 |
84 |
6. |
Lada Togliatti |
52 |
11 |
4 |
6 |
31 |
96:140 |
47 |
7. |
Chanty-Mansijsk |
52 |
7 |
9 |
7 |
29 |
90:157 |
46 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
52 |
20 |
7 |
7 |
18 |
134:105 |
81 |
2. |
Ufa |
51 |
22 |
5 |
4 |
20 |
133:127 |
80 |
3. |
Novosibirsk |
52 |
21 |
7 |
2 |
22 |
128:130 |
79 |
4. |
Chabarovsk |
50 |
18 |
8 |
8 |
16 |
119:125 |
78 |
5. |
Barys Astana |
52 |
17 |
5 |
6 |
24 |
135:154 |
67 |
6. |
Kunlun Red Star |
51 |
15 |
4 |
8 |
24 |
99:129 |
61 |
7. |
Vladivostok |
52 |
15 |
4 |
5 |
28 |
112:133 |
58 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
x-Petrohrad |
52 |
39 |
6 |
3 |
4 |
216:89 |
132 |
2. |
x-Jokerit Helsinky |
49 |
27 |
3 |
8 |
11 |
133:88 |
95 |
3. |
Spartak Moskva |
52 |
20 |
7 |
4 |
21 |
141:135 |
78 |
4. |
Dinamo Minsk |
51 |
17 |
5 |
3 |
26 |
97:115 |
64 |
5. |
Slovan Bratislava |
50 |
13 |
3 |
7 |
27 |
102:165 |
52 |
6. |
Dinamo Riga |
49 |
7 |
7 |
8 |
27 |
89:133 |
43 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
x-CSKA x-Moskva |
51 |
33 |
9 |
1 |
8 |
161:74 |
118 |
2. |
Jaroslavl |
52 |
23 |
9 |
3 |
17 |
139:124 |
90 |
3. |
Nižnij Novgorod |
53 |
22 |
5 |
8 |
18 |
107:118 |
84 |
4. |
HK Soči |
51 |
20 |
7 |
7 |
17 |
122:127 |
81 |
5. |
Čerepovec |
52 |
17 |
8 |
10 |
17 |
120:135 |
77 |
6. |
Dynamo Moskva |
53 |
18 |
8 |
5 |
22 |
124:133 |
75 |
7. |
Viťaz Podolsk |
51 |
14 |
4 |
7 |
26 |
120:151 |
57 |
Poznámka: Mužstva označená „x“ mají jistou účast v play off.
Ässät Pori - Kouvola 6:1
IFK Helsinky - Kärpät Oulu 2:4
Ilves Tampere - Lukko Rauma 3:1
TPS Turku - Jukurit Mikkeli 2:1 v prodl.
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Kärpät Oulu |
44 |
25 |
7 |
4 |
8 |
144:88 |
93 |
2. |
TPS Turku |
44 |
23 |
4 |
7 |
10 |
134:101 |
84 |
3. |
Tappara Tampere |
42 |
18 |
8 |
7 |
9 |
115:88 |
77 |
4. |
Jyväskylä |
41 |
22 |
2 |
3 |
14 |
121:94 |
73 |
5. |
Lukko Rauma |
44 |
18 |
7 |
3 |
16 |
109:91 |
71 |
6. |
IFK Helsinky |
43 |
17 |
5 |
8 |
13 |
108:98 |
69 |
7. |
Pelicans Lahti |
43 |
16 |
6 |
6 |
15 |
122:120 |
66 |
8. |
KalPa Kuopio |
42 |
16 |
6 |
5 |
15 |
99:100 |
65 |
9. |
Ässät Pori |
45 |
16 |
7 |
3 |
19 |
114:134 |
65 |
10. |
SaiPa Lappeenranta |
42 |
13 |
10 |
4 |
15 |
102:111 |
63 |
11. |
Ilves Tampere |
44 |
12 |
5 |
6 |
21 |
117:153 |
52 |
12. |
Kouvola |
43 |
11 |
4 |
10 |
18 |
104:136 |
51 |
13. |
Hämeenlinna |
41 |
12 |
6 |
1 |
22 |
94:107 |
49 |
14. |
Jukurit Mikkeli |
43 |
12 |
1 |
8 |
22 |
91:116 |
46 |
15. |
Sport Vaasa |
43 |
9 |
4 |
7 |
23 |
107:144 |
42 |
.
Kolín nad Rýnem - Schwenningen 2:1
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Mnichov |
42 |
25 |
5 |
4 |
8 |
151:104 |
89 |
2. |
Norimberk |
42 |
21 |
8 |
5 |
8 |
123:96 |
84 |
3. |
Eisbären Berlín |
43 |
23 |
4 |
5 |
11 |
138:111 |
82 |
4. |
Wolfsburg |
42 |
17 |
5 |
5 |
15 |
124:109 |
66 |
5. |
Kolín nad Rýnem |
43 |
17 |
5 |
3 |
18 |
131:121 |
64 |
6. |
Schwenningen |
45 |
16 |
7 |
2 |
20 |
108:115 |
64 |
7. |
Iserlohn |
42 |
17 |
5 |
1 |
19 |
110:122 |
62 |
8. |
Ingolstadt |
42 |
15 |
5 |
6 |
16 |
113:113 |
61 |
9. |
Bremerhaven |
43 |
17 |
3 |
4 |
19 |
117:129 |
61 |
10. |
Düsseldorf |
43 |
15 |
3 |
8 |
17 |
107:118 |
59 |
11. |
Mannheim |
42 |
15 |
5 |
2 |
20 |
117:129 |
57 |
12. |
Augsburg |
42 |
14 |
4 |
4 |
20 |
121:127 |
54 |
13. |
Krefeld |
43 |
10 |
4 |
10 |
19 |
118:140 |
48 |
14. |
Straubing |
42 |
11 |
2 |
6 |
23 |
100:144 |
43 |
Djurgaarden - Brynäs 5:1
Frölunda - Färjestad 1:4
Rögle - Mora 3:0
Skelleftea - Karlskrona 4:2
Växjö - Lulea 2:1 po sam. nájezdech
Örebro - Linköping 4:3 v prodl.
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Växjö |
37 |
22 |
6 |
1 |
8 |
116:76 |
79 |
2. |
Djurgaarden |
36 |
16 |
6 |
6 |
8 |
105:77 |
66 |
3. |
Färjestad |
38 |
19 |
3 |
3 |
13 |
129:103 |
66 |
4. |
Linköping |
36 |
16 |
3 |
7 |
10 |
104:92 |
61 |
5. |
Frölunda |
37 |
16 |
5 |
3 |
13 |
104:100 |
61 |
6. |
Skelleftea |
37 |
18 |
1 |
3 |
15 |
111:92 |
59 |
7. |
Malmö |
35 |
14 |
5 |
6 |
10 |
105:98 |
58 |
8. |
HV 71 |
36 |
16 |
3 |
3 |
14 |
93:95 |
57 |
9. |
Brynäs |
36 |
16 |
2 |
3 |
15 |
96:94 |
55 |
10. |
Lulea |
37 |
11 |
9 |
3 |
14 |
90:90 |
54 |
11. |
Örebro |
35 |
10 |
4 |
5 |
16 |
83:90 |
43 |
12. |
Rögle |
37 |
10 |
2 |
4 |
21 |
88:125 |
38 |
13. |
Mora |
36 |
10 |
2 |
2 |
22 |
75:115 |
36 |
14. |
Karlskrona |
37 |
7 |
3 |
5 |
22 |
72:124 |
32 |