Utkání v Guimaraesi gólově otevřel ve 33. minutě portugalský útočník André Silva. Po hodině hry domácí středopolař Danilo Pereira v pokutovém území fauloval Arkadiusze Milika a dostal červenou kartu. Rozhodčí nechal penaltu opakovat kvůli předčasnému vniknutí jednoho z hráčů do vymezené zóny, ale útočník Milik i napodruhé uspěl a vyrovnal.
Sestupující Poláci získali ve skupině A3 ze čtyř zápasů jen dva body a v součtu s nedávnou prohranou přípravou s českou reprezentací (0:1) nezvítězili pošesté za sebou.
Švédsko v přímém souboji o první místo ve skupině B2 doma zdolalo Rusko 2:0 a postoupilo do Ligy A díky lepším vzájemným zápasům. Ve Stockholmu se nejprve krátce před pauzou trefil Victor Lindelöf a v 72. minutě přidal pojistku Marcus Berg.
Fotbalisté pražské Sparty Alexandru Chipciu a Nicolae Stanciu nastoupili v základní sestavě Rumunska a pomohli k vítězství 1:0 v Černé Hoře. Ze skupiny C4 však postoupilo do Ligy B Srbsko díky domácí výhře 4:1 nad Litvou. Rumunsko obsadilo druhou pozici.
Do Ligy B se kvalifikovalo také Skotsko, které v Glasgow zásluhou hattricku útočníka Jamese Forresta přehrálo Izrael 3:2. Tři góly vstřelil i kosovský záložník Arber Zeneli při domácí výhře 4:0 nad Ázerbájdžánem. Kosovo postoupilo do Ligy C.
Liga A
Skupina 3
34. André Silva
66. Milik
Beto – Cancelo, Pepe (C), Dias, Rodrigues – Sanches, Pereira, Carvalho, Guerreiro (61. Mário) – R. Silva (70. Bruma), An. Silva (87. Éder)
Szczesny – Kedziora, Cionek, Bednarek, Bereszynski – Klich (75. Goralski), Krychowiak – Grosicki (C) (79. Kadzior), Zielinski (90+4. Szymanski), Frankowski – Milik
Ramos, Patrício – Fernandes, Pizzi, Fonte, Guedes, Éder, Mário, Neto, Soares, Bruma
Fabianski, Skorupski – Blaszczykowski, Buksa, Goralski, Kadzior, Kaminski, Matynia, Olkowski, Piatek, Pietrzak, Szymanski
64. Dias, 90. Mário
11. Cionek, 28. Bednarek, 78. Frankowski
63. Pereira
Rozhodčí: Karasev – Demeško, Lunev (všichni Rusko)
Konečná tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Portugalsko | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
2. | Itálie | 4 | 1 | 2 | 1 | 2:2 | 5 |
3. | Polsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
Liga B
Skupina 2
41. Lindelöf
72. Berg
Olsen – Lustig, Lindelöf, Granqvist, Augustinsson – Larsson, Johansson, K. Olsson (89. Guidetti), M. Olsson (70. Thelin) – Berg, Claesson (80. Svensson).
Luněv – Ignatěv, Neustädter, Džikia, Nabachin – Kuzjajev, Gazinskij – Jonov (69. Zabolotnij), Poloz (46. Kambolov), Jerochin (77. Ari) – Dzjuba.
Nordfelt, Johnsson – Krafth, Hiljemark, Svensson, Thelin, Helander, Durmaz, Guidetti, Quaison, Svanberg, Rohdén.
Šunin, Guilherme – Ari, Mogilevec, Zabolotnij, Kambolov, Semenov, Ščennikov, Anton Mirančuk, Sorokin, Alexej Mirančuk, Chalov.
43. Džikia
Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Haquette
Konečná tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Švédsko | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
2. | Rusko | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
3. | Turecko | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | 3 |
Liga C
Skupina 1
34. Forrest
43. Forrest
64. Forrest
9. Kayal
75. Zahavi
McGregor A. – Paterson, Bates, McKenna, Robertson (C) – McGregor C., Armstrong (76. Phillips) – Forrest, Christie (76. Shinnie), Fraser – Fletcher (87. McTominay)
Harush – Yeini, Taha (67. Cohen), Ben Harush – Dasa, Tawatha (85. Hemed) – Peretz (73. Saba), Natcho (C), Kayal – Dabbur, Zahavi
Bain, MacDonald – Fleck, Hendry, Mackay-Steven, McBurnie, McTominay, Phillips, Russell, Shinnie
Amos, Haimov – Biton, Cohen, Glazer, Habashi, Hemed, Micha, Saba, Sahar, Solomon, Tzedek
40. McGregor C., 89. Phillips
52. Taha, 86. Ben Harush
Rozhodčí: Tobias Welz – Rafael Foltyn, Markus Häcker (vš. GER)
Konečná tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Skotsko | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
2. | Izrael | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:5 | 6 |
3. | Albánie | 4 | 1 | 0 | 3 | 1:8 | 3 |
Skupina 4
52. Žulpa (vla.)
58. Mitrović
72. Prijović
74. Ljajić
64. Petravičius
Rajković – Rukavina (C), Milenković, Veljković, Rodić – Maksimović, Lukić (77. Fejsa) – A. Živković, Ljajić (85. Aleksić), Gaćinović (46. Prijović) – A. Mitrović
Šetkus – Baravykas, Girdvainis, Januševskis, Slavickas – Žulpa (87. Jankauskas) – Petravičius, Sirgėdas, Vorobjovas (69. Matulevičius), D. Kazlauskas (59. Šernas) – Černych (C)
Vasiljević, Jovanovi – Spajić, Prijović, Tadić, Kolarov, Vuković, Aleksić, Radonjić, Fejsa, Jović, N. Miletić
Zubas, Bartkus – Klimavičius, A. Jankauskas, Beneta, Vaitkūnas, Šernas, Šimkus, Matulevičius, Romanovskij
55. Girdvainis
Rozhodčí: Tohver – Koiv, Vinogradov
44. Tucudean
Petković – Vešović, Simić, Kopitović, Marušić (87. Klimenta) – Ivanić, Kosović – Jovović, Mugoša, Janković (81. Djordjević) – Bećiraj (C) (64. Boljević).
Tatarusanu – Manea, Sapunaru (C), Moti, Tosca – Anton, Stanciu – Chipciu (82. Deac), Keseru (88. Baluta), Maxim – Tucudean (74. Puscas).
Mijatović, Ljuljanović – Radunović, Boljević, Hočko, Vujačić, Djordjević, Zorić, Kajević, Mirković, Šćekić, Klimenta.
Pantilimon, Nita – Pascanu, Baluta, Hagi, Puscas, Nedelcearu, Deac, Marin, Mitrita, Cicaldau.
10. Kosović, 29. Jovović, 34. Janković, 62. Ivanić, 67. Simić, 70. Chipciu, 89. Vesović
27. Keseru, 53. Manea
Rozhodčí: F. Zwayer – T. Schiffner, M. Achmüller (všichni GER)
Konečná tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Srbsko | 6 | 4 | 2 | 0 | 11:4 | 14 |
2. | Rumunsko | 6 | 3 | 3 | 0 | 8:3 | 12 |
3. | Černá Hora | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:6 | 7 |
4. | Litva | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:16 | 0 |
Liga D
Skupina 3
2. Zeneli
50. Zeneli
61. Rrahmani
76. Zeneli
Muric – Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Kololli – Šala, Kryeziu – Rašica (74. Žegrova), Beriša (C) (85. Halimi), Zeneli – Muriqi (69. Nuhiu)
Agajev – Pašajev, Medvedev (C), Hüsejnov, Khililzade – Garajev, Richard Almeida – Madatov (63. Abbasov), Nazarov, Abdullajev (71. Gurbanov), Dadasov (46. Ismajilov)
Ujkani, Bekaj – Yhemajli, Voca, Halima, Demhasaj, Avdijaj, Paqarada, Kryeziu, Nuhiu Žegrova, Kastrati
Magomedalijev, Balajev – Abbasov, Machudov, Abbasov, Gurbanov, Šejdajev, Amirgulijev, Imamverdijev, Alijev, Mammadov, Ismajilov
59. Aliti
11. Nazarov, 44. Abdullajev, 60. Khalilzade
Rozhodčí: Millot – Rahmouni, Jouannaud
4. Corbolan
3. Joensen
Hogg – Z. Muscat (66. Caruana), Agius, S. Borg – Mbong, R. Muscat, P. Fenech, Failla (80. Nwoko) – Corbolan (77. Zerafa), Schembri (C), Mifsud
Nielsen – Rólantsson, A. Gregersen (C), Nattestad (83. Faerø), V. Davidsen – Hendriksson – J. Thomsen (75. K. Olsen), R. Joensen, Hansson, Baldvinsson – S. Vatnhamar (67. Bartalstovu)
Bonello, Sultana – Caruana, Vella, J. Grech, Nwoko, Apap, R. Camilleri, Kristensen, J. Zerafa, Cohen, Briffa
Gestsson, K. Joensen – M. Egilsson, Bartalsstovu, Vatnsdal, A. Frederiksberg, M. Olsen, O. Faerø, G. Vatnhamar, J. R. Davidsen, Bjartalíð, K. Olsen
55. Agius, 81. Schembri, 87. R. Muscat
34. Vatnsdal, 43. Hendriksson, 86. Hansson
Rozhodčí: Meškov – Averianov, Mosjakin (všichni Rusko)
Konečná tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Kosovo | 6 | 4 | 2 | 0 | 15:2 | 14 |
2. | Ázerbájdžán | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:6 | 9 |
3. | Faerské ostrovy | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:10 | 5 |
4. | Malta | 6 | 0 | 3 | 3 | 5:14 | 3 |