Čtvrtou porážku za sebou ale tým z ruské metropole nedopustil. Radil přihrál na první gól Spartaku, v 22. minutě v přesilovce snížil na 2:3 a v závěrečné desetiminutovce se dalšími dvěma asistencemi podílel na obratu na konečných 5:4. Čtyřmi body, které si připsal dnes, zdvojnásobil svou dosavadní bilanci v ročníku.
Gólman Jakub Kovář zneškodnil 24 střel, vychytal první nulu v sezoně a pomohl Čerepovci k domácí výhře 2:0 nad čínským nováčkem Kunlun Red Star. Na první branku přihrál jeho krajan Vojtěch Polák.
Poprvé v KHL nastoupil brankář Maxim Treťjak, devatenáctiletý vnuk legendy sovětského hokeje Vladislava Treťjaka. Odchovanec CSKA Moskva dostal v brance Vladivostoku od svého mateřského klubu dva góly, třetí dali domácí při power play. Hosté se střelecky neprosadili a prohráli 0:3.
Kontinentální hokejová liga |
Ufa - Záhřeb 4:5 po sam. nájezdech (za hosty Krejčík 0+1)
Lada Togliatti - Dinamo Riga 4:0,
SKA Moskva - Vladivostok 3:0
Čerepovec - Kunlun Red Star 2:0 (V. Polák 0+1, čisté konto Kovář)
HK Soči - Jekatěrinburg 1:0 po sam. nájezdech
Nižněkamsk - Jokerit Helsinky 3:2 po sam. nájezdech
Nižnij Novgorod - Chanty-Mansijsk 3:1
Petrohrad - Chabarovsk 4:1
Spartak Moskva - Barys Astana 5:4 (za domácí Radil 1+3)
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Magnitogorsk |
12 |
7 |
0 |
1 |
4 |
35:28 |
22 |
2. |
Kazaň |
14 |
4 |
4 |
1 |
5 |
33:33 |
21 |
3. |
Čeljabinsk |
12 |
5 |
2 |
1 |
4 |
31:22 |
20 |
4. |
Jekatěrinburg |
13 |
4 |
3 |
2 |
4 |
34:32 |
20 |
5. |
Lada Togliatti |
13 |
4 |
2 |
1 |
6 |
31:34 |
17 |
6. |
Nižněkamsk |
13 |
2 |
5 |
0 |
6 |
22:29 |
16 |
7. |
Chanty-Mansijsk |
15 |
4 |
2 |
0 |
9 |
29:40 |
16 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
13 |
8 |
2 |
1 |
2 |
34:22 |
29 |
2. |
Novosibirsk |
12 |
6 |
1 |
2 |
3 |
39:27 |
22 |
3. |
Chabarovsk |
16 |
5 |
1 |
1 |
9 |
26:36 |
18 |
4. |
Ufa |
13 |
4 |
0 |
3 |
6 |
33:43 |
15 |
5. |
Vladivostok |
11 |
3 |
1 |
3 |
4 |
33:39 |
14 |
6. |
Kunlun Red Star |
9 |
4 |
0 |
0 |
5 |
19:21 |
12 |
7. |
Barys Astana |
10 |
3 |
0 |
1 |
6 |
25:32 |
10 |
8. |
Novokuzněck |
13 |
2 |
0 |
0 |
11 |
19:47 |
6 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
13 |
8 |
2 |
1 |
2 |
34:22 |
29 |
2. |
Novosibirsk |
12 |
6 |
1 |
2 |
3 |
39:27 |
22 |
3. |
Chabarovsk |
16 |
5 |
1 |
1 |
9 |
26:36 |
18 |
4. |
Ufa |
13 |
4 |
0 |
3 |
6 |
33:43 |
15 |
5. |
Vladivostok |
11 |
3 |
1 |
3 |
4 |
33:39 |
14 |
6. |
Kunlun Red Star |
9 |
4 |
0 |
0 |
5 |
19:21 |
12 |
7. |
Barys Astana |
10 |
3 |
0 |
1 |
6 |
25:32 |
10 |
8. |
Novokuzněck |
13 |
2 |
0 |
0 |
11 |
19:47 |
6 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
14 |
11 |
0 |
1 |
2 |
43:21 |
34 |
2. |
Nižnij Novgorod |
13 |
8 |
1 |
2 |
2 |
32:20 |
28 |
3. |
Jaroslavl |
13 |
6 |
3 |
1 |
3 |
30:23 |
25 |
4. |
HK Soči |
13 |
7 |
1 |
1 |
4 |
37:29 |
24 |
5. |
Viťaz Podolsk |
12 |
5 |
2 |
2 |
3 |
31:26 |
21 |
6. |
Dynamo Moskva |
13 |
5 |
2 |
2 |
4 |
30:26 |
21 |
7. |
Čerepovec |
13 |
2 |
1 |
4 |
6 |
23:38 |
12 |
Davos - Lugano 4:3 v prodl. (za domácí Kousal 0+1)
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Lausanne |
8 |
6 |
1 |
0 |
1 |
27:12 |
20 |
2. |
Curych |
9 |
5 |
1 |
1 |
2 |
22:15 |
18 |
3. |
Zug |
8 |
5 |
0 |
1 |
2 |
23:21 |
16 |
4. |
Biel |
8 |
5 |
0 |
0 |
3 |
28:15 |
15 |
5. |
Kloten |
8 |
3 |
2 |
2 |
1 |
25:23 |
15 |
6. |
Ženeva |
8 |
2 |
2 |
2 |
2 |
22:21 |
12 |
7. |
Bern |
8 |
3 |
1 |
1 |
3 |
20:21 |
12 |
8. |
Davos |
8 |
2 |
3 |
0 |
3 |
24:26 |
12 |
9. |
Lugano |
8 |
3 |
0 |
1 |
4 |
23:27 |
10 |
10. |
Ambri-Piotta |
9 |
0 |
3 |
2 |
4 |
20:29 |
8 |
11. |
Fribourg-Gottéron |
8 |
1 |
1 |
2 |
4 |
18:26 |
7 |
12. |
Langnau |
8 |
0 |
0 |
2 |
6 |
14:30 |
2 |
Krefeld - Norimberk 3:5
Schwenningen - Eisbären Berlín 3:5
Mnichov - Augsburg 6:2 (za hosty Stieler 1+0, Hafenrichter 0+1)
Straubing - Bremerhaven 2:0
Wolfsburg - Mannheim 2:4
Iserlohn - Ingolstadt 1:5 (za hosty Tatíček 0+1)
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Mnichov |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
16:8 |
9 |
2. |
Kolín nad Rýnem |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
7:2 |
9 |
3. |
Eisbären Berlín |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
16:12 |
9 |
4. |
Straubing |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
11:10 |
9 |
5. |
Ingolstadt |
4 |
2 |
0 |
0 |
2 |
13:7 |
6 |
6. |
Mannheim |
4 |
2 |
0 |
0 |
2 |
11:9 |
6 |
7. |
Augsburg |
4 |
1 |
1 |
1 |
1 |
11:14 |
6 |
8. |
Wolfsburg |
4 |
2 |
0 |
0 |
2 |
9:13 |
6 |
9. |
Norimberk |
4 |
1 |
1 |
0 |
2 |
13:12 |
5 |
10. |
Bremerhaven |
4 |
1 |
0 |
1 |
2 |
7:9 |
4 |
11. |
Krefeld |
4 |
1 |
0 |
1 |
2 |
11:14 |
4 |
12. |
Schwenningen |
4 |
0 |
2 |
0 |
2 |
10:14 |
4 |
13. |
Düsseldorf |
3 |
1 |
0 |
0 |
2 |
8:10 |
3 |
14. |
Iserlohn |
4 |
0 |
0 |
1 |
3 |
7:16 |
1 |
Linköping - Färjestad 3:4 v prodl.
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Malmö |
3 |
3 |
0 |
0 |
0 |
8:3 |
9 |
2. |
Växjö |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
9:6 |
5 |
3. |
Färjestad |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
6:4 |
5 |
4. |
Skelleftea |
2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
5:3 |
5 |
5. |
Lulea |
3 |
1 |
0 |
1 |
1 |
7:5 |
4 |
6. |
HV 71 |
2 |
1 |
0 |
1 |
0 |
6:5 |
4 |
7. |
Brynäs |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
8:5 |
3 |
8. |
Djurgaarden |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
6:4 |
3 |
9. |
Rögle |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
7:8 |
3 |
10. |
Karlskrona |
2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
3:4 |
3 |
11. |
Frölunda |
3 |
1 |
0 |
0 |
2 |
7:11 |
3 |
12. |
Linköping |
3 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4:11 |
1 |
13. |
Örebro |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
4:6 |
0 |
14. |
Leksand |
2 |
0 |
0 |
0 |
2 |
3:8 |
0 |
Poprad - Zvolen 3:4 (za hosty Klhůfek 0+2, Valenta 0+1)
Banská Bystrica - Trenčín 2:3
Košice - Žilina 6:3 (R. Hruška 0+2, Dudáš a Šmach 0+1 - Švihálek 1+0)
Liptovský Mikuláš - Nové Zámky 3:2 (za hosty Brabenec 0+1)
Nitra - Martin 5:2
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Košice |
8 |
6 |
1 |
1 |
0 |
35:13 |
21 |
2. |
Nitra |
8 |
5 |
0 |
3 |
0 |
28:17 |
18 |
3. |
Banská Bystrica |
7 |
3 |
1 |
1 |
2 |
25:16 |
12 |
4. |
Trenčín |
7 |
3 |
1 |
1 |
2 |
16:16 |
12 |
5. |
Zvolen |
7 |
3 |
1 |
0 |
3 |
18:23 |
11 |
6. |
Liptovský Mikuláš |
7 |
2 |
1 |
2 |
2 |
18:16 |
10 |
7. |
Nové Zámky |
8 |
2 |
1 |
1 |
4 |
19:23 |
9 |
8. |
Martin |
7 |
3 |
0 |
0 |
4 |
15:19 |
9 |
9. |
Poprad |
7 |
1 |
2 |
0 |
4 |
14:19 |
7 |
10. |
Žilina |
7 |
1 |
1 |
0 |
5 |
15:25 |
5 |
11. |
Slovensko 20 |
3 |
0 |
0 |
0 |
3 |
1:17 |
0 |
Znojmo - Bolzano 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
Branky: 24. Hughesman (Stehlík), 52. Pucher (Lakos, Tomas) - 40. Reid, 45. Palmieri, rozh. nájezd Vallerand.
Villach - Štýrský Hradec 1:4
Linec - Klagenfurt 4:3 po sam. nájezdech
Lublaň - Innsbruck 4:3 v prodl.
Vídeň - Salcburk 5:3
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Linec |
4 |
2 |
1 |
1 |
0 |
17:9 |
9 |
2. |
Salcburk |
4 |
3 |
0 |
0 |
1 |
15:8 |
9 |
3. |
Innsbruck |
4 |
2 |
1 |
1 |
0 |
18:14 |
9 |
4. |
Székesfehérvár |
4 |
2 |
1 |
0 |
1 |
10:9 |
8 |
5. |
Villach |
4 |
2 |
0 |
1 |
1 |
15:8 |
7 |
6. |
Klagenfurt |
4 |
2 |
0 |
1 |
1 |
13:7 |
7 |
7. |
Štýrský Hradec |
3 |
2 |
0 |
1 |
0 |
9:4 |
7 |
8. |
Vídeň |
3 |
1 |
2 |
0 |
0 |
13:9 |
7 |
9. |
Bolzano |
4 |
0 |
1 |
1 |
2 |
13:19 |
3 |
10. |
Lublaň |
4 |
0 |
1 |
0 |
3 |
7:16 |
2 |
11. |
Znojmo |
4 |
0 |
0 |
1 |
3 |
5:19 |
1 |
12. |
Dornbirn |
4 |
0 |
0 |
0 |
4 |
6:19 |
0 |